| Productnaam | KSPC10-G1/2 hydraulisch gecontroleerde controleventil van staalkarosserie QT500-7 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/palet of op verzoek |
| Naam van het product | BKH SAE kogelklep gemaakt in China staal klep blok, QT500-7 hydraulische kogelklep met G1/2 G3/4 G3/ |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| Werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Materiaal | VRDD Dubbele patrooncontroleventiel met twee patroon hydraulische sluitventiel |
|---|---|
| Toepassing | machinesvervangstukken |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | BKH rechte kogelventiel met G1/2 G3/4 draadgrootte, BHK-type hoge druk afsluitventielen |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar = 31,5 MPA |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | afgesneden klep kogelklep |
| Naam van het product | VRSD Hydraulische vergrendeling klep met de beste prijs piloot opereren check klep gemaakt in China |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel/Commercieel/Woon |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | Verlichtingsklep KRV-S08 |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 35Mb |
| Nominale stroom | maximaal 30 lpm |
| Filter | Binnen NAS9-niveau |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Holtegat | standaard holtegat VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar nominale druk |
| Nominale stroom | 30L/Min nominale doorstroming |
| werkingsbeginsel | eenrichtingscontroleventieltype |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 30L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | niet-terugkeercontroleventiel |
|---|---|
| Hoogte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar, 350 bar, 420 bar. |
| Nominale stroom | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | KPR58-38A-0-N Verscheidene hydraulische Hydrforce drukverlagend klep, Zon drukverlagend met holte ga |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 390 bar (5700 psi) |
| Nominale stroom | 18 lpm max. |
| werkingsbeginsel | drie-weg spoelklep |