| Productnaam | Op maat gemaakte hydraulische systeemontwerp |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 220 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Productnaam | Pilot-olievoorzieningsklepgroep met QT500-7-staalkarosserie zink-nikkellegeringsoppervlak van graafm |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | QT500-7 stalen klepblok met diafragma accumulator graafmachine piloot olievoorziening kit |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | VBCD-SE-FL pilot opereren overcenter klep met dubbele balans klep op basis van staal lichaam |
|---|---|
| Nominale druk | stalen carrosserie 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa en 210Mpa, afhankelijk van de klep |
| Typ van de klep | Pilot counter balanceringsklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Naam van het product | VBCD-SE-FL pilot opereren overcenter klep met dubbele balans klep op basis van staal lichaam |
|---|---|
| Nominale druk | stalen carrosserie 35Mpa |
| Maximale piekdruk | 35Mpa en 209Mpa, afhankelijk van de klep |
| Typ van de klep | Pilot counter balanceringsklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Naam van het product | VRSL eenrichtingsverbindingshydraulische sluitklep met G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 kleine pilootcontrole-kle |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulisch systeem |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kenmerken | Materiaal van staal |
| Media | vloeibare oliemiddelen |
| Productnaam | VRSL eenrichtingsverbindingshydraulische sluitklep met G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 kleine pilootcontrole-kle |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kenmerken | Staalmateriaal |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| Materiaal | grondstof QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/palet of op verzoek |
| Productnaam | olievoorziening |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | KSV08-31L-0-N magnetisch bediende cartridge klep, Hydraulische 3-weg 2-positie stekker in magnetisch |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 weg 2 positie klep |