| Productnaam | KSPC-G1 / 4 OEM ODM beschikbaar pilot bediend remklep, dubbele verlichting klep op staal lichaam |
|---|---|
| Toepassing | Gebruik van hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | van staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Productnaam | hydraulisch slotklep |
|---|---|
| Toepassing | Gebruik van hydraulische systemen |
| Type verbinding | een hydraulische sluiting van het type buis- en plaatmontage |
| klepblok | van staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Naam van het product | VRSE eenrichtingsvergrendelingsklep, G1/4 G3/8 hydraulisch gecontroleerde controleventil |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | buis- of plaatmontage-type |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | KSPC-G1/4-FL hydraulische afsluitklep met G1/4 draadgrootte pilot bediend remklep |
|---|---|
| Toepassing | Gebruik van hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | van staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Productnaam | KDPC05-G3/8 controleventiel met een enkele of dubbele cartridge |
|---|---|
| Toepassing | onderdelen van machines voor hydraulische systemen |
| Type verbinding | Tubulair type |
| Materiaal van de klepcarrosserie | QT500-7 |
| Media | Olie |
| Productnaam | KSPC-G3/8 met twee veiligheidskleppen QT500-7 op staalklep gebaseerde hydraulische sluitklep |
|---|---|
| Toepassing | Onderdelen voor hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | blok van klep van staal |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Naam van het product | Hydraulisch gecontroleerde schokklep van staalcarrosserie QT500-7 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische onderdelen |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/pallet/op verzoek |
| Productnaam | KSPC10-G1/2 hydraulisch gecontroleerde controleventil van staalkarosserie QT500-7 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/palet of op verzoek |
| Productnaam | LD1-25-1DTTR-10 Parker in plaats daarvan type hydraulische vergrendelingsklep met dubbele opluchting |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Productnaam | Op maat gemaakte hydraulische systeemontwerp |
|---|---|
| Rated pressure | 361 bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| kleptype 1 | elektrische kleppen inpluggen |
| valve type 2 | pressure reduce valve. proportional solenoid valve |