| Naam van het product | hydraulische 2-positie 6-weg magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar |
| Alle externe draadvormige interfaces | JIS B2351G3/8 |
| oppervlak van de klep | oppervlaktebehandeling van zink-nikkellegeringen |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminium |
| Naam van het product | KSV10-43-0-N Solenoïde cartridge klep spoel, 4 WAY 2 POSITIES Klep, Solenoïde aan/uit bedieningsklep |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 23 l per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 WAY |
| Naam van het product | Vervaardiging van hydraulische proportioneel magnetoventiel, proportioneel drukverlagend ventiel KDP |
|---|---|
| Nominale druk | 240 bar / 350 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Vloeibare olie |
| Elektrische kenmerken | vanaf gevraagd |
| Productnaam | Hydraulische ventielcollectoren met magnetoventil, stalen ventielkarosserie, piloot-olievoorzienings |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/21MPa maximale druk |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Gepersonaliseerd hydraulisch systeemontwerp, ventielmultipleten met magnetoventil, stalen lichaam me |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 210 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Productnaam | Stalen klep lichaam met diafragma accumulator piloot olievoorziening kit gemaakt in China olie bron |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/21MPa maximale druk |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | KSV104754B-0-N hydraulische oliepoort cartridge type magnetoventil met vierweg drie-positie hydrauli |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 |
| Drukweerstand | 350 bar |
| Nominale stroom | 22.70 l/min. |
| Werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Naam van het product | kogelklep/hoge drukkogelklep |
|---|---|
| Soorten | 2weg hoge drukklep/3weg kogelklep /VH2V directe kogelklep/HBKH kogelklep/BKH rechte kogelklep |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 l / min |
| Werkingsbeginsel | afsluitklep |
| Productnaam | KSV104754B-0-N Op maat gemaakte elektrische klep van het type oliepoortcartridge met vierwegdrie-pos |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 L/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Naam van het product | hydraulische proportioneel magnetoventil, proportioneel drukverlagend ventiel KDPR08-33 |
|---|---|
| Nominale druk | 240 bar / 350 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) |
| Gemiddeld | Olievloeistof |
| Elektrische kenmerken | vanaf gevraagd |