| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | Verlichtingsklep KRV-S08 |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 35Mb |
| Nominale stroom | maximaal 30 lpm |
| Filter | Binnen NAS9-niveau |
| Materiaal | VRSE G1/2 G1/4 draadgrootte enkelpilot-controleventiel, één controleventil hydraulisch slot |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | Plaat/buis/flens beschikbaar |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Olietype |
| Naam van het product | KSV08-40L-0-N SOLENOID cartridge valve spool, 4 PORT, 2 POSITIES DIN43650 OF ER DT04-2P connector |
|---|---|
| Holtegat | VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 110,40 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 WAY |
| Naam van het product | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| holte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 164 ml |
| Werkingsbeginsel | 3 positie 5 Manier |
| Productnaam | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 113 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | 2 WAY 2 POSITIE magnetoventil |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 360 bar |
| Nominale stroom | 114 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 113 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | twee bank 6-weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 100 l/min |
| Spanning van de elektroventiel | DC27V±15% |
| Contactdoostype | ER DT04-2P |