| Productnaam | hydraulische kleppencollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | hydraulische kleppencollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar / 211 bar |
| Maximale piekdruk | 36 MPa/ 22 MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | hydraulische kleppencollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | stalen klepkarosserie met drukverlagend proportioneel magnetoventil hydraulische klepcollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | KSXS08S-60-350 Kaienli gemaakt Pilot bediende remklep, manifold met vergrendelingsklep |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische onderdelen |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Productnaam | KSXS08S-60-350 Kaienli gemaakt Pilot bediende remklep, manifold met vergrendelingsklep |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Productnaam | kogelklep/hoge drukkogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | afsluitklep |
| Naam van het product | KSV10-44 hydraulische klep, rechtstreeks werkende 2-positie 4-wegrichtingsbesturing |
|---|---|
| Holtegat | VC08-4 |
| Drukweerstand | 360 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 25 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 positie 5 Manier |
| Productnaam | Zes weg twee positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Maximale piekdruk | 31MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC10-2 standaardholte |
| Nominale druk | 350 bar druk |
| Nominale stroom | 60L doorstroming per minuut |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |