| Productnaam | 4 weg 3-positie magnetoventil |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 300 ml/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | de klep van de drukveiligheid |
|---|---|
| holte | Vc10-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | drie-weg spoelklep |
| Productnaam | 2 positie 6 weg |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Oorsprong | China vasteland |
| Productnaam | Omgekeerde evenredige overstromingsklep (kegelklep) voor proefcontrole |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Productnaam | niet-terugkeercontroleventiel |
|---|---|
| Hoogte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar, 350 bar, 420 bar. |
| Nominale stroom | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | Proportioneel magneetventiel |
|---|---|
| Gaten in de kleppenholte | TC05013 |
| Nominale druk | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominale doorstroming | 10 L/Min, zie prestatiekaart |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot 90 °C, standaard nitrilrubberdicht |
| Productnaam | KSV10-47DL-0-N Plug in 4 manier 3 positie hydraulische standaard VC10 holte kon in plaats van hydraf |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 L/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Naam van het product | Proportioneel magneetventiel |
|---|---|
| Gaten in de kleppenholte | TC05013 |
| Nominale druk | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominale doorstroming | 10 L/Min, zie prestatiekaart |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot 90 °C, standaard nitrilrubberdicht |
| Naam van het product | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 350 bar |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, Ijzer |
| Naam van het product | KPV72-31 2 positie 3 manier VC12-3 holte hydraforce proportioneel stroomklep en hydraulische magneto |
|---|---|
| holte | VC12-3 |
| Nominale druk | 24 Mpa |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |