| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel met aan / uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Naam van het product | 8 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 100 bar |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminium |
| Oorsprong | China vasteland |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2, CV10, CV12... |
| Nominale druk | 350 bar druk |
| Nominale stroom | 30 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | KDPR08-33-0-N Kaienli aangepaste hydraulische druk verminderen portionele magnetoventil |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | P: 350 bar, T: 30 bar |
| Nominale doorstroming | 30 L/Min, zie prestatiekaart |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot 90 °C, standaard nitrilrubberdicht |
| Naam van het product | Omgekeerde evenredige overstromingsklep (kegelklep) voor proefcontrole |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| Werkingsbeginsel | Twee posities tweeweg proportioneel functie |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| Interne lekkage | 2 poorten bij 10 bar, maximaal 5 druppels per minuut |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar, 350 bar, 420 bar. |
| Nominale stroom | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KSQMV-serie buisvormig eenrichtingsverkeer met G1/2 G3/8 /G1/4 G3/4 gasstroomverlichtingsklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Tubulair type |
| Materiaal van de klep | Staal |