| Productnaam | KSV10-47BL-0-N vier poort spoel klep + twee connector hydraulische standaard klep kan uitwisselen me |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | olievoorziening |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | 2 WAY 2 POSITIE magnetoventil |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 360 bar |
| Nominale stroom | 114 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | VH2V Twee-positie 3-weg hoge druk roestvrij staal hydraulische kogelklep KHB afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20L/Min, kan ook doen als uw verzoek stroom |
| werkingsbeginsel | afsluitklep / hoge druk kogelklep |
| Naam van het product | BKH SAE kogelklep gemaakt in China staal klep blok, QT500-7 hydraulische kogelklep met G1/2 G3/4 G3/ |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| Werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Naam van het product | KSV10-23LP-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Productnaam | KLCD VBCD G3/4DE-A hydraulische overcentrale klep, met G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 dubbele cartridge counter |
|---|---|
| Nominale druk | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Stroomwaaier | van 20 liter tot 150 liter volgens uw verzoek |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal QT 500-7 of 6061-T6 |
| Productnaam | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| Materiaal | grondstof QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/palet of op verzoek |
| Materiaal | VRSD Pilot opereren check klep dubbele veiligheid relief klep gemaakt in China hydraulische vergrend |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Materiaal | VRSL met hydraulisch systeem met een kleinschalige klepkarosserie met gebruikmaking van een door een |
|---|---|
| Toepassing | toepassing van onderdelen voor hydraulische systemen |
| Type verbinding | Plaat/buis/flens beschikbaar |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |