| Productnaam | Stalen klep lichaam met diafragma accumulator piloot olievoorziening kit gemaakt in China olie bron |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/21MPa maximale druk |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | kogelklep/hoge drukkogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | afsluitklep |
| Productnaam | Gepersonaliseerd hydraulisch systeem ontwerp, ventielmultipleten met magnetoventil,stalen carrosseri |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 210 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | elektrische kleppen inpluggen |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 113 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | Hydraulische kleppencollectoren, nominale stroom 400L elektrische hydraulische magnetoventil met sta |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Op maat gemaakte hydraulische systeemontwerp |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 220 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Product Name | customized hydraulic system design |
|---|---|
| Rated pressure | 361bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| valve type 1 | plug in solenoid valves |
| valve type 2 | pressure reducing valve/proportional solenoid valve |
| Productnaam | Op maat gemaakte hydraulische systeemontwerp |
|---|---|
| Rated pressure | 361 bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| kleptype 1 | elektrische kleppen inpluggen |
| valve type 2 | pressure reduce valve. proportional solenoid valve |
| Productnaam | Op maat gemaakte hydraulische systeemontwerp |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 220 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |