| Productnaam | VBCD-DE Een dubbele cartridge met doorstroming 40L 60L hydraulische tegenbalans klep met stalen klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar voor een stalen klepcarrière |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Productnaam | zesweg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Maximale piekdruk | 31MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | KSV10-47DL-0-N Plug in 4 manier 3 positie hydraulische standaard VC10 holte kon in plaats van hydraf |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 L/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | Omgekeerde evenredige overstromingsklep (kegelklep) voor proefcontrole |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Naam van het product | VRSE eenrichtingsvergrendelingsklep, G1/4 G3/8 hydraulisch gecontroleerde controleventil |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | buis- of plaatmontage-type |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | BKH rechte kogelventiel met G1/2 G3/4 draadgrootte, BHK-type hoge druk afsluitventielen |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar = 31,5 MPA |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | afgesneden klep kogelklep |
| Productnaam | KLCD G3/8DE-A twee-pilot-controleventil op stalen klepkarosserie met G3/8 draadgrootte overcentrale |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar, QT500-7/ 6061-T6 type |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | staal QT 500-7 |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Productnaam | KLCD 3/8 DEFL hoogwaardige stalen klep met zinklegeringsoppervlak G3/8 Overcenter klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk van staal |
| Maximale piekdruk | druk van 210 bar van aluminium |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | met een vermogen van meer dan 50 W |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 350 0Bar |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |