| Productnaam | SPKH plaat montage kogelklep, Manifold gemonteerde kogelklep, hydraulische afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20L/40L/60L/80L/min of gewenste stroom |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | SPKH manifold plaat montage hydraulische 2-weg stalen kogel klep, hoge druk afsnijden klep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 20L/40L/60L/80L/min of gewenste stroom |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Naam van het product | KDPS5A1-G3/8-FL hydraulische vergrendelingsklep met één patroon, met een door één piloot bediende re |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch ventielsysteem |
| Type verbinding | buistype / plaattype |
| Kenmerken | QT500-7 materiaalverwerking |
| Media | vloeibare oliemiddelen |
| Naam van het product | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 350 bar |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, Ijzer |
| Naam van het product | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 35 MPa |
| Maximale piekdruk | 350 bar |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Naam van het product | VRSD Hydraulische vergrendeling klep met de beste prijs piloot opereren check klep gemaakt in China |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel/Commercieel/Woon |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Naam van het product | Proportioneel magneetventiel |
|---|---|
| Gaten in de kleppenholte | TC06025 |
| Nominale druk | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominale doorstroming | 5L/Min, zie prestatiekaart |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot 90 °C, standaard nitrilrubberdicht |
| Productnaam | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | balansklepset |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Naam van het product | VBCD-SE-FL hydraulische tegenwaarde klep met twee cartridge klep op maat olie draad |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | KLDC 1/2DF/FL hydraulische overcentrale klep met draadgrootte G1/2 dubbelpiloot-controleaansluitinge |
|---|---|
| Nominale druk | 35 MPa |
| Maximale piekdruk | 350 0Bar |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |