| Productnaam | KSV10-47AL-0-N met Hydraforce holte VC10-2 dubbele spoel 3 positie 4 manier spoel magnetoventil |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 L / min |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Producten | 8 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Geschatte Druk | 60 Bar |
| Nominale stroom | 25 l/min; |
| Werktemperatuurbereik | -20°C-+90°C |
| Gebruik schoonheidsbereik | Gebruik schoonheidsbereik |
| Naam van het product | KDPS5A1-G3/8-FL hydraulische vergrendelingsklep met één patroon, met een door één piloot bediende re |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch ventielsysteem |
| Type verbinding | buistype / plaattype |
| Kenmerken | QT500-7 materiaalverwerking |
| Media | vloeibare oliemiddelen |
| Productnaam | VBCD-SE-FL hydraulische tegenwaarde klep met twee cartridge klep op maat olie draad |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 211 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcentrale klep |
| Materiaal van de klep | AT500-7 / 6061-6T |
| Naam van het product | VBCD-SE-FL hydraulische tegenwaarde klep met twee cartridge klep op maat olie draad |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 211 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | 2 positie 6 weg |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Oorsprong | China vasteland |
| Productnaam | olievoorziening |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | T-18A |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 760 lpm |
| Werktemperatuur | -40 °C tot 120 °C (standaard nitrilrubber afdichting) |
| Productnaam | Overstroming veiligheidsventiel |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | max. 80 lpm |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | overstroomklep |
|---|---|
| Hoogte | T-19A-holte |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 480lpm |
| Interne lekkage | binnen 200 ml/min bij 100 bar voor één poort |