| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | T-18A |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 760 lpm |
| Werktemperatuur | -40 °C tot 120 °C (standaard nitrilrubber afdichting) |
| Productnaam | KLCD 3/8 DEFL hoogwaardige stalen klep met zinklegeringsoppervlak G3/8 Overcenter klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk van staal |
| Maximale piekdruk | druk van 210 bar van aluminium |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | VRDL-hydraulische sluitklep met dubbelpiloot bediende remklep met 20-100L |
|---|---|
| Toepassing | Reserveonderdelen voor hydraulisch systeem |
| Type verbinding | type plaatmontage en buistype |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Productnaam | KSXS08S-60-350 Kaienli gemaakt Pilot bediende remklep, manifold met vergrendelingsklep |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Productnaam | KFBV-150/550 Hoogwaardige regelklep met stalen klepkarosserie ex-proof hydraulische klep |
|---|---|
| Druk | Nominale druk 55Mpa |
| Maximale piekdruk | 550 bar hoge druk |
| Typ van de klep | Exproof-klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Naam van het product | KSV10-24L-0-N draadloze cartridge hydraulische magnetoventil met 12V of 24V DG ER-connector |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 315 bar, 1 poort druk: 250 Bar |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KPV72-31 2 positie 3 manier VC12-3 holte hydraforce proportioneel stroomklep en hydraulische magneto |
|---|---|
| holte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Productnaam | overstroomklep |
|---|---|
| Hoogte | T-19A-holte |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 480 lpm |
| Interne lekkage | binnen 200 ml/min bij 100 bar voor één poort |
| Naam van het product | KSF12-23-0-N cartridge type magnetoventil, draadloze cartridge magnetoventil ER DG DL connector magn |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | Twee kanten twee positie |
| Naam van het product | KSV10-24-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |