| Productnaam | KSV10-47DL-0-N Plug in 4 manier 3 positie hydraulische standaard VC10 holte kon in plaats van hydraf |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 L/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Productnaam | KSV10-47B-0-N Ondersteuning OEM ODM hydraulisch systeemontwerp Chinese fabrikant voor hydraulische m |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 gat |
| Druk | 350 bar (5075 psi) |
| Stroompercentage | 22.7 lpm (6 gpm) maximaal bij 207 bar (3000 psi), maximaal 328 ml/Min |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Producten | 8 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Geschatte Druk | 60 Bar |
| Nominale stroom | 25 l/min; |
| Werktemperatuurbereik | -20°C-+90°C |
| Gebruik schoonheidsbereik | Gebruik schoonheidsbereik |
| Productnaam | KPV72-31 2 positie 3 manier VC12-3 holte hydraforce proportioneel stroomklep en hydraulische magneto |
|---|---|
| holte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Naam van het product | Vervaardiging van hydraulische proportioneel magnetoventiel, proportioneel drukverlagend ventiel KDP |
|---|---|
| holte | volgens het verzoek van de klant |
| Nominale druk | 240 bar / 350 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Naam van het product | KPV72-30 2 positie 3 manier VC12-3 holte hydraforce proportioneel stroomklep en hydraulische magneto |
|---|---|
| holte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Naam van het product | 2 WAY 2 POSITIE magnetoventil |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 360 bar |
| Nominale stroom | 114 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | Proportioneel magneetventiel |
|---|---|
| Gaten in de kleppenholte | TC05013 |
| Nominale druk | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominale doorstroming | 10 L/Min, zie prestatiekaart |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot 90 °C, standaard nitrilrubberdicht |
| Naam van het product | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 113 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | KSV08-30 |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 35 MPa |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |