| Naam van het product | Proportioneel magneetventiel |
|---|---|
| Gaten in de kleppenholte | TC06025 |
| Nominale druk | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominale doorstroming | 5L/Min, zie prestatiekaart |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot 90 °C, standaard nitrilrubberdicht |
| Productnaam | Proportioneel magneetventiel |
|---|---|
| Gaten in de kleppenholte | TC05013 |
| Nominale druk | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Nominale doorstroming | 10 L/Min, zie prestatiekaart |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot 90 °C, standaard nitrilrubberdicht |
| Productnaam | KPR50-38A-0-N Hydraulische zonne- en Hydraforce-serie cartridge drukverlagend klep |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 60L/min |
| werkingsbeginsel | 3-weg spoelklep |
| Productnaam | KPRDB-LAN Drukverlagend klep met standaard holtegat T-11A cartridge-type drukverlagend klep |
|---|---|
| Hoogte | T-11A |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | maximaal 40 l/min |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Productnaam | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| Materiaal | grondstof QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/palet of op verzoek |
| Naam van het product | KSF12-22-0-N twee-weg twee-positie hydraulische stekker in magnetoventil,2-2 cartrige magnetoventil |
|---|---|
| holte | VC12-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 113 l/min |
| Werkingsbeginsel | Twee kanten twee positie |
| Productnaam | KSV08-47C-0-N Solenoïde cartridge klep 3 POSITIE, 4 PORT CLOSED CENTER Solenoïde aan/uit bedieningen |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV08-47CL-0-N dubbele spoelen aan/uit bedienende 4-weg 3-positie magnetoventil voor hydraulisch sys |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |