| Naam van het product | niet-terugkeercontroleventiel |
|---|---|
| holte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar /350 bar |
| Nominale stroom | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| Werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | 4 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 11.4L/Min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie vier (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | 4 weg 3-positie magnetoventil |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 300 ml/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Naam van het product | de klep van de drukveiligheid |
|---|---|
| holte | Vc10-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | drie-weg spoelklep |
| Productnaam | 2 positie 6 weg |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Oorsprong | China vasteland |
| Productnaam | zesweg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Maximale piekdruk | 31MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | twee bank 6-weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 100 l/min |
| Spanning van de elektroventiel | DC27V±15% |
| Contactdoostype | ER DT04-2P |
| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Typ van de klep | 6 weg 2-positie magnetoventil |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Oorsprong | China vasteland |
| Naam van het product | hydraulische 2-positie 6-weg magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar |
| Alle externe draadvormige interfaces | JIS B2351G3/8 |
| oppervlak van de klep | oppervlaktebehandeling van zink-nikkellegeringen |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminium |