| Naam van het product | KSV08-31L-0-N magnetisch bediende cartridge klep, Hydraulische 3-weg 2-positie stekker in magnetisch |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 weg 2 positie klep |
| Productnaam | KSV08-47DL-0-N alle soorten stekker in magnetoventil,twin spoelen hydraforce standaard holte cartrid |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie |
| Productnaam | hydraulische kleppencollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | hydraulische kleppencollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar / 211 bar |
| Maximale piekdruk | 36 MPa/ 22 MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | VBCD overcentrale klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | KLCD G1/2 DF/FL twee cartridge overcenter klep met G1/2 draad grootte dubbele verlichting klep buisv |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | staal QT 500-7 |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | Pomptruck of industriële machine enkel cartridge overcenter klep, dubbele tegenwaarde klep wigh G1/2 |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar / aluminium 220 bar op aanvraag |
| Maximale piekdruk | Druk van 36Mpa |
| Typ van de klep | overcentrale klep / tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | meestal met materiaal van staal QT500-7 |
| Naam van het product | Pomptruck / industriële machines enkel cartridge overcenter klep, dubbele tegenbalans klep wijd G1/2 |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar of 220 bar aluminium op aanvraag |
| Maximale piekdruk | Druk van 36 Mpa |
| Typ van de klep | overcentrale klep / tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | meestal met materiaal van staal QT500-7 |
| Naam van het product | enkel cartridge overcenter klep, dubbele tegenwaarde klep met G1/2 olie draad |
|---|---|
| Nominale druk | 361 bar / aluminium 221 bar zoals gevraagd |
| Maximale piekdruk | 360 bar druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep / tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | meestal met materiaal van staal QT500-7 |