| Productnaam | KSXS08S-60-350 Kaienli gemaakt Pilot bediende remklep, manifold met vergrendelingsklep |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Naam van het product | KSV08-34-0-N magnetoventielstroomregelklep, magnetoventielhydraulisch ventiel met driewegdriepositie |
|---|---|
| Holtegat | VC12-3 |
| Drukweerstand | 360 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Naam van het product | KSV08-24L-0-N hydraulische cartridge magnetoventil, tweeweg twee positie magnetoventil met draad |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSF12-22-0-N twee-weg twee-positie VC-10 holte met draad hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | cartridge-solenoïde-klep |
| Naam van het product | KSV08-33L-0-N standaard gegraven cartridge magnetoventil met 24V 12V hydraforce in plaats van hydrau |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 weg 2 positie stekker in magnetisch klep |
| Naam van het product | KSV08-35L-0-N 3-weg 2-positie stekker in magnetoventil, cartridge type stroomregeling hydraulische m |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 L / min |
| Werkingsbeginsel | 3 way 2 positie type |
| Naam van het product | KSV10-34-0-N Standaard hydraulisch magnetoventil met DG DIN43650 aansluiting,hydraulische stroomrege |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Naam van het product | KSV10-43-0-N Solenoïde cartridge klep spoel, 4 WAY 2 POSITIES Klep, Solenoïde aan/uit bedieningsklep |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 23 l per minuut |
| Werkingsbeginsel | 2 POSITIE 4 WAY |
| Productnaam | KSV10-47AL-0-N met Hydraforce holte VC10-2 dubbele spoel 3 positie 4 manier spoel magnetoventil |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 L / min |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | KSV10-47CL-0-N magnetoventil 4 poort 3 manier hetzelfde met Hydraforce gegraven in magnetoventil met |
|---|---|
| Holtegat | VC08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) = 35Mpa |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Functie | 4 weg 3 positie op afklep |