| Productnaam | SPKH manifold plaat montage hydraulische 2-weg stalen kogel klep, hoge druk afsnijden klep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 20L/40L/60L/80L/min of gewenste stroom |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Naam van het product | VBCD-DE A Hydraulische overcentrale klep met dubbele balansklep stalen ijzeren lichaam gemaakt van h |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | VBCD-SE-FLV één balansklep met staal QT500-7 blok zink- en nikkellegeringsovvercenterklep |
|---|---|
| Nominale druk | Staal QT500-7: 350 bar |
| Maximale piekdruk | Aluminium 6061-T6: 210 bar |
| Typ van de klep | overcentrale klep / balansklep / dubbele controle overcentrale klep, enkelvoudige controle overcentr |
| Materiaal van de klep | van staal of aluminium |
| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel met aan / uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Naam van het product | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar druk |
| Maximale piekdruk | maximale druk van 310 bar |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel met aan / uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Naam van het product | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | maximale druk van 310 bar |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel met aan / uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Naam van het product | VBCD-SEA G1/4 G1/2 G3/8 G3/4 overcentrale klep, hydraulische een- of tweecartridge balansklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MP |
| Typ van de klep | over de middenklep |
| Materiaal van de klep | staal |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | KSV10-47BL-0-N vier poort spoel klep + twee connector hydraulische standaard klep kan uitwisselen me |
|---|---|
| Holtegat | standaardgat VC08-4 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3-positie magnetoventil |
| Productnaam | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 113 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |