| Productnaam | VBCD-SE-FL G1/2 hydraulische overcentrale klep, gemaakt in China staal enkelverlichtingsbalansklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar voor staalmateriaal |
| Maximale piekdruk | 210 bar voor aluminiummaterialen |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal of aluminium |
| Productnaam | VRDL-hydraulische sluitklep met dubbelpiloot bediende remklep met 20-100L |
|---|---|
| Toepassing | Reserveonderdelen voor hydraulisch systeem |
| Type verbinding | type plaatmontage en buistype |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Productnaam | LD1-25-1DTTR-10 Parker in plaats daarvan type hydraulische vergrendelingsklep met dubbele opluchting |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Productnaam | KSPC10-G1/2 hydraulisch gecontroleerde controleventil van staalkarosserie QT500-7 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/palet of op verzoek |
| Productnaam | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| Materiaal | grondstof QT500-7 |
| Verpakking | Karton/houten doos/palet of op verzoek |
| Materiaal | KDPC05-G3/8 aangepaste hydraulische vergrendelingsklep met G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 pilot bediende remkle |
|---|---|
| Toepassing | machinesvervangstukken |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | VH2V Twee-positie 3-weg hoge druk roestvrij staal hydraulische kogelklep KHB afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20L/Min, kan ook doen als uw verzoek stroom |
| werkingsbeginsel | afsluitklep / hoge druk kogelklep |
| Productnaam | VH3V Direkte kogelklep met hoogwaardig stalen lichaam 2 weg 3 weg recht hydraulische afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | 2-6 hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Naam van het product | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | enkelbalansventiel |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |