| Materiaal | VRSL met hydraulisch systeem met een kleinschalige klepkarosserie met gebruikmaking van een door een |
|---|---|
| Toepassing | toepassing van onderdelen voor hydraulische systemen |
| Type verbinding | Plaat/buis/flens beschikbaar |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Materiaal | VRSL-FL-flange-type hydraulisch afsluitklep, 50L stroom G1/2 pilot bediend remklep |
|---|---|
| Toepassing | onderdelen voor hydraulische machines |
| Type verbinding | type plaatmontage of buisvorm |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | BKH rechte kogelventiel met G1/2 G3/4 draadgrootte, BHK-type hoge druk afsluitventielen |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar = 31,5 MPA |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | afgesneden klep kogelklep |
| Naam van het product | KSPC-G1/4-FL hydraulische afsluitklep met G1/4 draadgrootte pilot bediend remklep |
|---|---|
| Toepassing | Gebruik van hydraulische systemen |
| Type verbinding | met een vermogen van meer dan 50 W, |
| klepblok | van staal QT500-7 |
| Verpakking | PE/karton/houten doos/pallet of op verzoek |
| Naam van het product | KLCD VBCD G3/4DE-A hydraulische overcentrale klep, met G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 dubbele cartridge counter |
|---|---|
| Nominale druk | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Stroombereik | van 20 liter tot 150 liter volgens uw verzoek |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal QT 500-7 of 6061-T6 |
| Naam van het product | VRSD Hydraulische vergrendeling klep met de beste prijs piloot opereren check klep gemaakt in China |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel/Commercieel/Woon |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Materiaal | VRSD Pilot opereren check klep dubbele veiligheid relief klep gemaakt in China hydraulische vergrend |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel/Commercieel/Woon |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | KLCD G3/8DE-A twee-pilot-controleventil op stalen klepkarosserie met G3/8 draadgrootte overcentrale |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar, QT500-7/ 6061-T6 type |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | staal QT 500-7 |
| Productnaam | KLCD VBCD G3/4DE-A hydraulische overcentrale klep, met G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 dubbele cartridge counter |
|---|---|
| Nominale druk | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Stroomwaaier | van 20 liter tot 150 liter volgens uw verzoek |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal QT 500-7 of 6061-T6 |