| Materiaal | VRSE G1/2 G1/4 draadgrootte enkelpilot-controleventiel, één controleventil hydraulisch slot |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | Plaat/buis/flens beschikbaar |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Olietype |
| Productnaam | VH2V Twee-positie 3-weg hoge druk roestvrij staal hydraulische kogelklep KHB afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20L/Min, kan ook doen als uw verzoek stroom |
| werkingsbeginsel | afsluitklep / hoge druk kogelklep |
| Productnaam | Gepersonaliseerd hydraulisch systeemontwerp, ventielmultipleten met magnetoventil, stalen lichaam me |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar druk voor staal |
| Maximale piekdruk | 210 bar druk voor aluminium |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 10 W |
| ventieltype 2 | drukverlagend ventiel. proportioneel magnetoventil |
| Naam van het product | KSV10-34-0-N Standaard hydraulisch magnetoventil met DG DIN43650 aansluiting,hydraulische stroomrege |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Productnaam | hydraulische afblaasklep |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | max. 80 lpm |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | eenvoudig type hydraulisch remklep |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2 holte |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | Stroom van 30 L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | KLCD G1/2 DF/FL twee cartridge overcenter klep met G1/2 draad grootte dubbele verlichting klep buisv |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | staal QT 500-7 |
| Productnaam | LD1-25-1DTTR-10 Parker in plaats daarvan type hydraulische vergrendelingsklep met dubbele opluchting |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische vervangstukken |
| Type verbinding | buis- en plaatmontage |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Materiaal | VRDE Met hydraforce-controleventiel met stalen carrosserie hydraulisch piloot bediend vergrendelings |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | Plaat/buis/flens beschikbaar |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Olietype |
| Materiaal | KDPS5A1-G3/8-FL eenrichtingsverstelventiel met G3/8 pilot bediende remventiel, stalen hydraulische s |
|---|---|
| Toepassing | machinesvervangstukken |
| Type verbinding | platenmontage en buisvormige montage |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |