| Productnaam | QT500-7 stalen klepblok met diafragma accumulator graafmachine piloot olievoorziening kit |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Stalen klep lichaam met diafragma accumulator piloot olievoorziening kit gemaakt in China olie bron |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar is afhankelijk van het type materiaal van de klep |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/21MPa maximale druk |
| kleptype 1 | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | VBCD-DE A Hydraulische overcentrale klep met dubbele balansklep stalen ijzeren lichaam gemaakt van h |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Naam van het product | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35 Mpa druk |
| Typ van de klep | eenzijdige balansklep |
| Materiaal van de klep | QT500-7 |
| Naam van het product | tegenbalansventiel met piloot |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | VBCD overcentrale klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | hydraulische kleppencollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Materiaal | VRSD Pilot opereren check klep dubbele veiligheid relief klep gemaakt in China hydraulische vergrend |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Materiaal | VRSL met hydraulisch systeem met een kleinschalige klepkarosserie met gebruikmaking van een door een |
|---|---|
| Toepassing | toepassing van onderdelen voor hydraulische systemen |
| Type verbinding | Plaat/buis/flens beschikbaar |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Materiaal | VRSL-FL-flange-type hydraulisch afsluitklep, 50L stroom G1/2 pilot bediend remklep |
|---|---|
| Toepassing | onderdelen voor hydraulische machines |
| Type verbinding | type plaatmontage of buisvorm |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |