| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | T-18A |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 760 lpm |
| Werktemperatuur | -40 °C tot 120 °C (standaard nitrilrubber afdichting) |
| Productnaam | eenvoudig type hydraulisch remklep |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2 holte |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | Stroom van 30 L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Holtegat | standaard holtegat VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar nominale druk |
| Nominale stroom | 30L/Min nominale doorstroming |
| werkingsbeginsel | eenrichtingscontroleventieltype |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 30L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2, CV10, CV12... hangt af van je keuze. |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 30L/min |
| werkingsbeginsel | eenzijdige remklep |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2, CV10, CV12... |
| Nominale druk | 350 bar druk |
| Nominale stroom | 30 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Naam van het product | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2, CV10, CV12...verschillende holtes beschikbaar |
| Nominale druk | 350 bar = 35 Mpa |
| Nominale stroom | Stroom van 30 L/min |
| Werkingsbeginsel | een richtings klep |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2, CV10, CV12... beschikbaar |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | Stroom van 30 L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | drie positie twee kanten |