| Productnaam | Omgekeerde evenredige overstromingsklep (kegelklep) voor proefcontrole |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Naam van het product | Omgekeerde evenredige overstromingsklep (kegelklep) voor proefcontrole |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| Werkingsbeginsel | Twee posities tweeweg proportioneel functie |
| Naam van het product | 2-2 evenredige richtingklep |
|---|---|
| holte | VC08-2S |
| Druktarief | 210 bar (3000 psi) |
| Stroompercentage | Tot 20 l/min, minder dan 5 druppels/min bij 210 bar (3000 psi) |
| Werkingsbeginsel | 70 Hz |
| Producten | KQHF28H1-25/60 hydraulische magnetoventil met DG- of ER-aansluiting 24V 12V stalen klepcarrière |
|---|---|
| Geschatte Druk | 60 Bar |
| Nominale stroom | 25 l/min; |
| Werktemperatuurbereik | -20°C-+90°C |
| Gebruik schoonheidsbereik | Gebruik schoonheidsbereik |
| Productnaam | twee bank 6-weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 100 l/min |
| Spanning van de elektroventiel | DC27V±15% |
| Contactdoostype | ER DT04-2P |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | T-18A |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 760 lpm |
| Werktemperatuur | -40 °C tot 120 °C (standaard nitrilrubber afdichting) |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Nominale druk | 250 bar, 350 bar, 420 bar. |
| Nominale stroom | 30L/Min, 75L/Min, 95L/Min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | KPV72-30A hydraulisch magnetoventil, proportioneel stroomklep, ER DG connector 12V 24V 13V 27V propo |
|---|---|
| Hoogte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Naam van het product | KSP08-28S-0-N hydraulische magnetoventil, richting proportie ventiel met noodknop DT04-2P connector |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2S |
| Nominale druk | 350 bar |
| Beschrijving | Twee po Beschrijving: Elektromagnetische proportioneel aandrijving, tweerichtings, rechtstreeks werk |
| Materiaal van de klep | staal |
| Productnaam | KSP08-25-0-N hydraulische magnetoventil met richtingsfunctie proportioneel ventiel,proportioneel ric |
|---|---|
| Holtegat | 3-4 16 UNF |
| Nominale druk | 350 bar |
| Beschrijving | Twee po Beschrijving: Elektromagnetische proportioneel aandrijving, tweerichtings, rechtstreeks werk |
| Materiaal van de klep | Staal |