| Naam van het product | Pomptruck of industriële machine enkel cartridge overcenter klep, dubbele tegenwaarde klep wigh G1/2 |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar op aanvraag |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep, tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | meestal met materiaal van staal QT500-7 |
| Naam van het product | VBCD-SE-FL pilot opereren overcenter klep met dubbele balans klep op basis van staal lichaam |
|---|---|
| Nominale druk | stalen carrosserie 35Mpa |
| Maximale piekdruk | 35Mpa en 209Mpa, afhankelijk van de klep |
| Typ van de klep | Pilot counter balanceringsklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Productnaam | VBCD-SE-FL pilot opereren overcenter klep met dubbele balans klep op basis van staal lichaam |
|---|---|
| Nominale druk | stalen carrosserie 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa en 210Mpa, afhankelijk van de klep |
| Typ van de klep | Pilot counter balanceringsklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Naam van het product | met zink-nikkellegering 30L 60L 95L hydraulische overcentrale klep, VBSO enkelvoudige tegenbalanskle |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | Tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Productnaam | VBCD-DE Een dubbele cartridge met doorstroming 40L 60L hydraulische tegenbalans klep met stalen klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar voor een stalen klepcarrière |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Productnaam | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | balansklepset |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Naam van het product | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35 Mpa druk |
| Typ van de klep | eenzijdige balansklep |
| Materiaal van de klep | QT500-7 |
| Naam van het product | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | enkelbalansventiel |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Naam van het product | tegenbalansventiel met piloot |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Productnaam | KLCD-1-2DE met twee balansklep, G1/2 overcentrale klep met dubbele patronen |
|---|---|
| Nominale druk | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Stroomwaaier | van 20 liter tot 150 liter volgens uw verzoek |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal QT 500-7 of 6061-T6 |