| Productnaam | VBCD-SEA enkelpatroon stalen klep lichaam balans klep, dubbele reliëf klep overcentrum klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | balansklepset |
| Materiaal van de klep | Stalen klepcarrière |
| Productnaam | KLCD G3/8 DEFL dubbel reliëf type pilootcontrole klep op basis van staal QT500-7 klep lichaam met zi |
|---|---|
| Grootte van de oliepoort | G3/8 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Typ van de klep | Pilot counter balanceringsklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Productnaam | VBCD-SE-FL G1/2 hydraulische overcentrale klep, gemaakt in China staal enkelverlichtingsbalansklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar voor staalmateriaal |
| Maximale piekdruk | 210 bar voor aluminiummaterialen |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | van staal of aluminium |
| Productnaam | VBCD overcentrale klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar staal materiaal type |
| Maximale piekdruk | 210 bar aluminium materiaal type |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | Pomptruck of industriële machine enkel cartridge overcenter klep, dubbele tegenwaarde klep wigh G1/2 |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar / aluminium 220 bar op aanvraag |
| Maximale piekdruk | Druk van 36Mpa |
| Typ van de klep | overcentrale klep / tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | meestal met materiaal van staal QT500-7 |
| Productnaam | KLDC 1/2DF/FL hydraulische overcentrale klep met draadgrootte G1/2 dubbelpiloot-controleaansluitinge |
|---|---|
| Nominale druk | 35 MPa |
| Maximale piekdruk | 350 0Bar |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | AT500-7 of 6061-6T |
| Naam van het product | Pomptruck of industriële machine enkel cartridge overcenter klep, dubbele tegenwaarde klep wigh G1/2 |
|---|---|
| Nominale druk | 361 bar / aluminium 221 bar zoals gevraagd |
| Maximale piekdruk | 360 bar druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep / tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | meestal met materiaal van staal QT500-7 |
| Naam van het product | enkel cartridge overcenter klep, dubbele tegenwaarde klep met G1/2 olie draad |
|---|---|
| Nominale druk | 361 bar / aluminium 221 bar zoals gevraagd |
| Maximale piekdruk | 360 bar druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep / tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | meestal met materiaal van staal QT500-7 |
| Naam van het product | Pomptruck / industriële machines enkel cartridge overcenter klep, dubbele tegenbalans klep wijd G1/2 |
|---|---|
| Nominale druk | 360 bar of 220 bar aluminium op aanvraag |
| Maximale piekdruk | Druk van 36 Mpa |
| Typ van de klep | overcentrale klep / tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | meestal met materiaal van staal QT500-7 |
| Naam van het product | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35 Mpa druk |
| Typ van de klep | eenzijdige balansklep |
| Materiaal van de klep | QT500-7 |