| Naam van het product | hydraulische 2-positie 6-weg magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar |
| Alle externe draadvormige interfaces | JIS B2351G3/8 |
| oppervlak van de klep | oppervlaktebehandeling van zink-nikkellegeringen |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminium |
| Naam van het product | KSV08-30 |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 35 MPa |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Naam van het product | hydraulische proportioneel magnetoventil, proportioneel drukverlagend ventiel KDPR08-33 |
|---|---|
| Nominale druk | 240 bar / 350 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) |
| Gemiddeld | Olievloeistof |
| Elektrische kenmerken | vanaf gevraagd |
| Naam van het product | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 351 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35 Mpa druk |
| Typ van de klep | eenzijdige balansklep |
| Materiaal van de klep | QT500-7 |
| Naam van het product | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 420 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Naam van het product | VRSL-FL met stalen klepkarosserie hydraulische patroon piloot bediende remklep |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulisch systeem |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kenmerken | Materiaal QT500-7 |
| Media | Vloeibare olie |
| Naam van het product | Omgekeerde evenredige overstromingsklep (kegelklep) voor proefcontrole |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Naam van het product | KSF08-22-0-N hydraulische magnetoventil van graafmachine, VC12 holte gat met gegraven magnetoventil |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 76L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSF10-22-0-N hydraulische magnetoventil voor graafmachines, VC12 holte gat met gegraven magnetoventi |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 76L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | KSV10-23LP-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |