| Productnaam | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KSQMV-B enkelwegklep, enkelbuisgasklep, enkelweggasklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Tubulair type |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KSQMV-serie buisvormig eenrichtingsverkeer met G1/2 G3/8 /G1/4 G3/4 gasstroomverlichtingsklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Tubulair type |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Naam van het product | VRSE eenrichtingsvergrendelingsklep, G1/4 G3/8 hydraulisch gecontroleerde controleventil |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | buis- of plaatmontage-type |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | VRSL eenrichtingsverbindingshydraulische sluitklep met G1/4 G3/8 G3/4 G1/2 kleine pilootcontrole-kle |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kenmerken | Staalmateriaal |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | KFBV-150/550 Hoogwaardige regelklep met stalen klepkarosserie ex-proof hydraulische klep |
|---|---|
| Druk | Nominale druk 55Mpa |
| Maximale piekdruk | 550 bar hoge druk |
| Typ van de klep | Exproof-klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | SBKH QT500-7 stalen klep met oppervlaktebehandeling zink-nikkellegering hogedruk kogelklep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | SPKH plaat montage kogelklep, Manifold gemonteerde kogelklep, hydraulische afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20L/40L/60L/80L/min of gewenste stroom |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | SPKH manifold plaat montage hydraulische 2-weg stalen kogel klep, hoge druk afsnijden klep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 20L/40L/60L/80L/min of gewenste stroom |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Naam van het product | KSF12-22-0-N twee-weg twee-positie hydraulische stekker in magnetoventil,2-2 cartrige magnetoventil |
|---|---|
| holte | VC12-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 113 l/min |
| Werkingsbeginsel | Twee kanten twee positie |