| Naam van het product | 24V proportioneel drukverlagend klep 6 bank hydraulische klepcollectoren met stalen blok |
|---|---|
| Nominale druk | 21 MPa aluminiumcarrosserie |
| Maximale piekdruk | staal of aluminium: 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | 24V proportioneel drukverlagend klep 6 bank hydraulische klepcollectoren met stalen blok |
|---|---|
| Nominale druk | 210 bar Hoofdstuk van aluminium |
| Maximale piekdruk | staal of aluminium: 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Hydraulische Solenoïdeklep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | KPV72-31 2 positie 3 manier VC12-3 holte hydraforce proportioneel stroomklep en hydraulische magneto |
|---|---|
| holte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Naam van het product | KPV72-31 2 positie 3 manier VC12-3 holte hydraforce proportioneel stroomklep en hydraulische magneto |
|---|---|
| holte | VC12-3 |
| Nominale druk | 24 Mpa |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Naam van het product | Omgekeerde evenredige overstromingsklep (kegelklep) voor proefcontrole |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Productnaam | KSV08-47DL-0-N alle soorten stekker in magnetoventil,twin spoelen hydraforce standaard holte cartrid |
|---|---|
| Holtegat | V08-4 standaardholte |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij maximaal 11,4 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 278 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie |
| Naam van het product | hydraulische 2-positie 6-weg magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 250 bar |
| Alle externe draadvormige interfaces | JIS B2351G3/8 |
| oppervlak van de klep | oppervlaktebehandeling van zink-nikkellegeringen |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminium |
| Naam van het product | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa en 209Mpa, afhankelijk van de klep |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Productnaam | kogelklep/hoge drukkogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | afsluitklep |
| Naam van het product | kogelklep/hoge drukkogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min |
| Werkingsbeginsel | afsluitklep |