| Naam van het product | KSF12-22-0-N twee-weg twee-positie hydraulische stekker in magnetoventil,2-2 cartrige magnetoventil |
|---|---|
| holte | VC12-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 113 l/min |
| Werkingsbeginsel | Twee kanten twee positie |
| Naam van het product | KSF12-23-0-N cartridge type magnetoventil, draadloze cartridge magnetoventil ER DG DL connector magn |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar = 5075 psi |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | Twee kanten twee positie |
| Productnaam | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Productnaam | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KFBV-150/550 op maat gemaakte hydraulische onderdelen van graafmachines, ontploffingsdempende klep v |
|---|---|
| Nominale druk | 550 bar druk |
| Maximale piekdruk | 55 Mpa druk |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Naam van het product | KSV10-25-0-N VC10-2 holte hydraulis magnetoventil met twee richting twee positie |
|---|---|
| holte | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60L/min |
| Werkingsbeginsel | twee-weg twee-positie magnetoventil |
| Naam van het product | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 350 bar |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, Ijzer |
| Naam van het product | VRSD Hydraulische vergrendeling klep met de beste prijs piloot opereren check klep gemaakt in China |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel/Commercieel/Woon |
| Type verbinding | Plaat/Tubulair/Flens |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | eenvoudig type hydraulisch remklep |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2 holte |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | Stroom van 30 L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |