| Materiaal | VRSL met hydraulisch systeem met een kleinschalige klepkarosserie met gebruikmaking van een door een |
|---|---|
| Toepassing | toepassing van onderdelen voor hydraulische systemen |
| Type verbinding | Plaat/buis/flens beschikbaar |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Materiaal | VRSL-FL-flange-type hydraulisch afsluitklep, 50L stroom G1/2 pilot bediend remklep |
|---|---|
| Toepassing | onderdelen voor hydraulische machines |
| Type verbinding | type plaatmontage of buisvorm |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Materiaal | KDPS5A1-G3/8-FL eenrichtingsverstelventiel met G3/8 pilot bediende remventiel, stalen hydraulische s |
|---|---|
| Toepassing | machinesvervangstukken |
| Type verbinding | platenmontage en buisvormige montage |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Materiaal | KDPC05-G3/8 aangepaste hydraulische vergrendelingsklep met G1/2 G3/8 G1/4 G3/4 pilot bediende remkle |
|---|---|
| Toepassing | machinesvervangstukken |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kenmerken | Anticorrosief/anti-lekkage/duurzaam |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | HBKH hogedruk rechte kogelklep, hydraulische afsluitklep, aangepaste hydraulische kogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | SBKH QT500-7 stalen klep met oppervlaktebehandeling zink-nikkellegering hogedruk kogelklep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen en van motorvoertuigen |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| Interne lekkage | 2 poorten bij 10 bar, maximaal 5 druppels per minuut |
| Productnaam | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen en van motorvoertuigen |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| Interne lekkage | 2 poorten bij 10 bar, maximaal 5 druppels per minuut |
| Naam van het product | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | enkelbalansventiel |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Naam van het product | KDPS5A1-G3/8-FL hydraulische vergrendelingsklep met één patroon, met een door één piloot bediende re |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch ventielsysteem |
| Type verbinding | buistype / plaattype |
| Kenmerken | QT500-7 materiaalverwerking |
| Media | vloeibare oliemiddelen |