| Productnaam | KPR58-38A-0-N Drukverlagend klep met holtegat VC08-3 standaard hydraulisch drukverlagend klep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 390 bar (5700 psi) |
| Nominale stroom | 18 lpm max. |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KPRDB drukverlagend klep ressure verlagend klep, Sun-serie cartridge drukvrijlaat |
|---|---|
| Hoogte | T-11A |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | maximaal 40 l/min |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KPRDB-LAN Drukverlagend klep met standaard holtegat T-11A cartridge-type drukverlagend klep |
|---|---|
| Hoogte | T-11A |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | maximaal 40 l/min |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KSQMV-B enkelwegklep, enkelbuisgasklep, enkelweggasklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Tubulair type |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KSQMV-serie buisvormig eenrichtingsverkeer met G1/2 G3/8 /G1/4 G3/4 gasstroomverlichtingsklep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Tubulair type |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | VBCD-SEA enkelpatroon stalen klep lichaam balans klep, dubbele reliëf klep overcentrum klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | balansklepset |
| Materiaal van de klep | Stalen klepcarrière |
| Productnaam | VBCD-SE-3VIE hydraulische overcentrale klep gemaakt in China |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | balansklepset |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Productnaam | VBCD-SE-FL pilot opereren overcenter klep met dubbele balans klep op basis van staal lichaam |
|---|---|
| Nominale druk | stalen carrosserie 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa en 210Mpa, afhankelijk van de klep |
| Typ van de klep | Pilot counter balanceringsklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Productnaam | KLCD G3/8 DEFL dubbel reliëf type pilootcontrole klep op basis van staal QT500-7 klep lichaam met zi |
|---|---|
| Grootte van de oliepoort | G3/8 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Typ van de klep | Pilot counter balanceringsklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 of aluminium |
| Productnaam | KLCD G1/2 DF/FL twee cartridge overcenter klep met G1/2 draad grootte dubbele verlichting klep buisv |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| Typ van de klep | overcenter kiest de klep/saldoklep/de dubbele controle overcenter klep, controle overcenter klep uit |
| Materiaal van de klep | staal QT 500-7 |