| Productnaam | SPKH manifold plaat montage hydraulische 2-weg stalen kogel klep, hoge druk afsnijden klep |
|---|---|
| Soorten | Hoge drukKogelklep |
| Nominale druk | 315bar |
| Nominale stroom | 20L/40L/60L/80L/min of gewenste stroom |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | VRDD-hydraulische klep met twee cartridges met G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 draadgrootte |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische Delen |
| Type verbinding | buis- of plaatmontage-type |
| Materiaal van de klepcarrosserie | QT500-7 materiaal van de klepblok |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Naam van het product | BKH rechte kogelventiel met G1/2 G3/4 draadgrootte, BHK-type hoge druk afsluitventielen |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar = 31,5 MPA |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | afgesneden klep kogelklep |
| Naam van het product | BKH SAE kogelklep gemaakt in China staal klep blok, QT500-7 hydraulische kogelklep met G1/2 G3/4 G3/ |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| Werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | HBKH hogedruk rechte kogelklep, hydraulische afsluitklep, aangepaste hydraulische kogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | kogelklep/hoge drukkogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | afsluitklep |
| Naam van het product | met zink-nikkellegering 30L 60L 95L hydraulische overcentrale klep, VBSO enkelvoudige tegenbalanskle |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | Tegenbalansklep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Naam van het product | Op maat gemaakte OEM ODM hydraulische ballastklep met harde behandeling enkelvoudige of dubbele cart |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / aluminium 210 bar op aanvraag |
| Maximale piekdruk | 35Mpa druk |
| Typ van de klep | overcentrale klep |
| Materiaal van de klep | staal QT500-7 |
| Naam van het product | KDPS5A1-G3/8-FL hydraulische vergrendelingsklep met één patroon, met een door één piloot bediende re |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch ventielsysteem |
| Type verbinding | buistype / plaattype |
| Kenmerken | QT500-7 materiaalverwerking |
| Media | vloeibare oliemiddelen |
| Naam van het product | kogelklep/hoge drukkogelklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min |
| Werkingsbeginsel | afsluitklep |