| Naam van het product | Omgekeerde evenredige overstromingsklep (kegelklep) voor proefcontrole |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 5 l/min |
| Werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee |
| Naam van het product | 2-2 evenredige richtingklep |
|---|---|
| holte | VC08-2S |
| Druktarief | 210 bar (3000 psi) |
| Stroompercentage | Tot 20 l/min, minder dan 5 druppels/min bij 210 bar (3000 psi) |
| Werkingsbeginsel | 70 Hz |
| Productnaam | VRSL-FL met stalen klepkarosserie hydraulische patroon piloot bediende remklep |
|---|---|
| Toepassing | hydraulisch systeem |
| Type verbinding | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kenmerken | Materiaal QT500-7 |
| Media | Vloeibare olie |
| Productnaam | VRDD-hydraulische klep met twee cartridges met G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 draadgrootte |
|---|---|
| Toepassing | Hydraulische Delen |
| Type verbinding | buis- of plaatmontage-type |
| Materiaal van de klepcarrosserie | QT500-7 materiaal van de klepblok |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Productnaam | KFBV-150/550 Hoogwaardige regelklep met stalen klepkarosserie ex-proof hydraulische klep |
|---|---|
| Druk | Nominale druk 55Mpa |
| Maximale piekdruk | 550 bar hoge druk |
| Typ van de klep | Exproof-klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | VH3V Direkte kogelklep met hoogwaardig stalen lichaam 2 weg 3 weg recht hydraulische afsluitklep |
|---|---|
| Soorten | de klep van de 2 manierhoge druk, 3 van de de balvalve/hbkh bal valve/BKH van /VH2V van de manierkog |
| Nominale druk | 315 bar |
| Nominale stroom | 20 L/min of gevraagde doorstroming |
| werkingsbeginsel | Hoge drukKogelklep |
| Productnaam | Verlichtingsklep KRV-S08 |
|---|---|
| holte | VC08-2 |
| Nominale druk | 35Mb |
| Nominale stroom | maximaal 30 lpm |
| Filter | Binnen NAS9-niveau |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2, CV10, CV12... beschikbaar |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | Stroom van 30 L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | Overstroming veiligheidsventiel |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | max. 80 lpm |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | Verlichtingsklep / overloopklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| Interne lekkage | 2 poorten bij 10 bar, maximaal 5 druppels per minuut |