| Naam van het product | Gepersonaliseerde auto met hydraulische portionele magnetoventil, proportioneel richtingsventiel |
|---|---|
| holte | volgens het verzoek van de klant |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Productnaam | 2-6 magneetventiel |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | elektrisch ventiel met aan / uit |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Naam van het product | hydraulische kleppencollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Zes weg twee positie magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | 25 MPa |
| Maximale piekdruk | 31MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | K28dcf08-10-210 8 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Nominale druk | 210bar |
| Maximale piekdruk | 21MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer |
| Productnaam | één klep van het maniergaspedaal |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar |
| Maximale piekdruk | 35 MPa |
| Typ van de klep | Solenoïde klep |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Productnaam | KFBV-150/550 explosiebestendige klep voor hydraulisch systeem, hydraulische reserveonderdelen voor g |
|---|---|
| Nominale druk | 550 bar druk |
| Maximale piekdruk | 55 Mpa druk |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | KFBV-150/550 hydraulische laadklep, zware explosiebestendige klep, explosiebestendige klep |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 55 MPa |
| Maximale piekdruk | 550 bar hoge druk |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | 6061-T6 aluminium hydraulische klepcollectoren / OEM ODM ondersteunde klepblok, roestbestendige klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar, QT500-7/ 6061-T6 type |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | 6061-T6 aluminium hydraulische klepcollectoren / OEM ODM ondersteunde klepblok, roestbestendige klep |
|---|---|
| Nominale druk | 350 bar / 210 bar, QT500-7/ 6061-T6 type |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa, afhankelijk van het materiaal |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |