| Naam van het product | hydraulische kleppencollectoren |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Productnaam | Hydraulische veiligheidsklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 25 l/min |
| Interne lekkage | 2 poorten bij 10 bar, maximaal 5 druppels per minuut |
| Productnaam | VRDL-hydraulische sluitklep met dubbelpiloot bediende remklep met 20-100L |
|---|---|
| Toepassing | Reserveonderdelen voor hydraulisch systeem |
| Type verbinding | type plaatmontage en buistype |
| klepblok | staal QT500-7 |
| Media | De Klep van de oliecontrole |
| Productnaam | KFBV-150/550 explosiebestendige klep voor hydraulisch systeem, hydraulische reserveonderdelen voor g |
|---|---|
| Nominale druk | 550 bar druk |
| Maximale piekdruk | 55 Mpa druk |
| Typ van de klep | explosiebestendige klep |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer, aluminium |
| Productnaam | 2-6 hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | 2-6 hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Productnaam | KPV72-31 2 positie 3 manier VC12-3 holte hydraforce proportioneel stroomklep en hydraulische magneto |
|---|---|
| Hoogte | VC12-3 |
| Nominale druk | 240 bar |
| Stroompercentage | Bereik A: 53 lpm (14 gpm) Bereik B: 31 lpm (8 gpm) |
| Gemiddeld | Minerale olie met een viscositeit tussen 7,4 en 420 °C (50 tot 2000 °C) of synthetische olie met sme |
| Productnaam | 2-6 hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Nominale druk | Druk van 25 MPa |
| Maximale piekdruk | Maximale druk 31 MPa |
| Typ van de klep | bij uitschakeling van een elektroventiel |
| Materiaal van de klep | Staal, ijzer of aluminiumlichaam |
| Producten | KQHF28H1-25/60 hydraulische magnetoventil met DG- of ER-aansluiting 24V 12V stalen klepcarrière |
|---|---|
| Geschatte Druk | 60 Bar |
| Nominale stroom | 25 l/min; |
| Werktemperatuurbereik | -20°C-+90°C |
| Gebruik schoonheidsbereik | Gebruik schoonheidsbereik |
| Producten | 8 weg 2-positie magnetoventil |
|---|---|
| Geschatte Druk | 60 Bar |
| Nominale stroom | 25 l/min; |
| Werktemperatuurbereik | -20°C-+90°C |
| Gebruik schoonheidsbereik | Gebruik schoonheidsbereik |