| Naam van het product | KSV08-30-0-N magnetoventielstroomregelklep, magnetoventielhydraulisch ventiel met driewegdriepositie |
|---|---|
| Holtegat | VC12-3 |
| Drukweerstand | 360 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 220,70 l / min |
| Werkingsbeginsel | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Naam van het product | KSV104754B-0-N hydraulische oliepoort cartridge type magnetoventil met vierweg drie-positie hydrauli |
|---|---|
| Holtegat | VC10-4 |
| Drukweerstand | 350 bar |
| Nominale stroom | 22.70 l/min. |
| Werkingsbeginsel | 4 weg 3 positie klep |
| Naam van het product | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| holte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 164 ml |
| Werkingsbeginsel | 3 positie 5 Manier |
| Productnaam | olievoorziening |
|---|---|
| Nominale druk | 350bar/210bar |
| Maximale piekdruk | 35Mpa/ 21MPa |
| kleptype 1 | Solenoïde klep |
| ventieltype 2 | cartridge drukverlagend klep |
| Naam van het product | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2, CV10, CV12...verschillende holtes beschikbaar |
| Nominale druk | 350 bar = 35 Mpa |
| Nominale stroom | Stroom van 30 L/min |
| Werkingsbeginsel | een richtings klep |
| Productnaam | 2 manier 2 de klep van de positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 113 l/min |
| werkingsbeginsel | Bidirectionele positie twee (enige gesloten kegel, normaal) |
| Productnaam | 3 manier 2 de Klep van de Positiesolenoïde |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 20 l/min |
| werkingsbeginsel | bidirectionele positie drie (enige gesloten kegel, normaal) |
| Naam van het product | 2-2 evenredige richtingklep |
|---|---|
| holte | VC08-2S |
| Druktarief | 210 bar (3000 psi) |
| Stroompercentage | Tot 20 l/min, minder dan 5 druppels/min bij 210 bar (3000 psi) |
| Werkingsbeginsel | 70 Hz |
| Productnaam | Overstroming veiligheidsventiel |
|---|---|
| Hoogte | Vc10-2 |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | max. 80 lpm |
| Materiaal van de klep | Staal |
| Naam van het product | KSV08-31L-0-N magnetisch bediende cartridge klep, Hydraulische 3-weg 2-positie stekker in magnetisch |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 weg 2 positie klep |