| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2, CV10, CV12... |
| Nominale druk | 350 bar |
| Nominale stroom | 30L/min |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Naam van het product | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2, CV10, CV12...verschillende holtes beschikbaar |
| Nominale druk | 350 bar = 35 Mpa |
| Nominale stroom | Stroom van 30 L/min |
| Werkingsbeginsel | een richtings klep |
| Naam van het product | KSF12-22-0-N twee-weg twee-positie VC-10 holte met draad hydraulische magnetoventil |
|---|---|
| Holtegat | Vc10-2 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 60 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | cartridge-solenoïde-klep |
| Naam van het product | KSV08-31L-0-N magnetisch bediende cartridge klep, Hydraulische 3-weg 2-positie stekker in magnetisch |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 weg 2 positie klep |
| Naam van het product | KSV08-33L-0-N standaard gegraven cartridge magnetoventil met 24V 12V hydraforce in plaats van hydrau |
|---|---|
| Holtegat | VC08-3 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | 20 liter per minuut |
| Werkingsbeginsel | 3 weg 2 positie stekker in magnetisch klep |
| Productnaam | KSV08-58C-0-N met dubbele spoel ER of DG connector hydraulische magnetronsleutel van 5 poorten 3 way |
|---|---|
| Holtegat | VC08-5 |
| Drukweerstand | 350 bar (5075 psi) |
| Nominale stroom | Bij een maximum van 8 L/min en 207 bar (3000 psi) bedraagt de maximale lekkage 164 ml/min. |
| werkingsbeginsel | 5 manier 3 de Klep van de Positiesolenoïde |
| Productnaam | een eenrichtingsverstelventiel van model KCV08-20 |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2 holtegat |
| Nominale druk | 350 bar druk |
| Nominale stroom | 30 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Productnaam | eenzijdige remklep |
|---|---|
| Hoogte | VC08-2, CV10, CV12... |
| Nominale druk | 350 bar druk |
| Nominale stroom | 30 liter per minuut |
| werkingsbeginsel | enkelrichtingscontroleventiel |
| Naam van het product | KSP08-28S-0-N hydraulische magnetoventil, richting proportie ventiel met noodknop DT04-2P connector |
|---|---|
| Holtegat | VC08-2S |
| Nominale druk | 350 bar |
| Beschrijving | Twee po Beschrijving: Elektromagnetische proportioneel aandrijving, tweerichtings, rechtstreeks werk |
| Materiaal van de klep | staal |
| Productnaam | KPR58-38A-0-N Verscheidene hydraulische Hydrforce drukverlagend klep, Zon drukverlagend met holte ga |
|---|---|
| Hoogte | VC08-3 |
| Nominale druk | 390 bar (5700 psi) |
| Nominale stroom | 18 lpm max. |
| werkingsbeginsel | drie-weg spoelklep |